Szyj po swojemu
Promocje
PFAFF SELECT 4.2 Maszyna do szycia z podwójnym transportem + GRATIS
PFAFF SELECT 4.2 Maszyna do szycia z podwójnym transportem + GRATIS
3 624,00 zł 2 849,00 zł 2 946,34 zł 2 316,26 zł
szt.
Janome JUNO E1030 maszyna do szycia + GRATIS
Janome JUNO E1030 maszyna do szycia + GRATIS
1 499,00 zł 1 349,00 zł 1 218,70 zł 1 096,75 zł
szt.
Prasowalnica parowa TEXI APOLLO 101
Prasowalnica parowa TEXI APOLLO 101
2 869,00 zł 2 190,00 zł 2 332,52 zł 1 780,49 zł
szt.
Prasowalnica parowa TEXI APOLLO 68
Prasowalnica parowa TEXI APOLLO 68
1 699,00 zł 1 180,00 zł 1 381,30 zł 959,35 zł
szt.
PFAFF COVERLOCK 3.0 owerlok z funkcją renderki
PFAFF COVERLOCK 3.0 owerlok z funkcją renderki
3 999,00 zł 3 490,00 zł 3 251,22 zł 2 837,40 zł
szt.
Janome JUNO E1015 PINK maszyna do szycia + GRATIS
Janome JUNO E1015 PINK maszyna do szycia + GRATIS
799,00 zł 719,00 zł 649,59 zł 584,55 zł
szt.
Husqvarna Opal 690Q maszyna do szycia komputerowa
Husqvarna Opal 690Q maszyna do szycia komputerowa
4 599,00 zł 3 699,00 zł 3 739,02 zł 3 007,32 zł
Husqvarna Viking Sapphire 930 maszyna do szycia
Husqvarna Viking Sapphire 930 maszyna do szycia
5 489,00 zł 4 199,00 zł 4 462,60 zł 3 413,82 zł
szt.
TEXI IRIS 10 hafciarka przemysłowa 10-igłowa + GRATIS
TEXI IRIS 10 hafciarka przemysłowa 10-igłowa + GRATIS
28 859,00 zł 26 999,00 zł 23 462,60 zł 21 950,41 zł
TEXI JOY 13 Purple maszyna do szycia + STOLIK
TEXI JOY 13 Purple maszyna do szycia + STOLIK
609,00 zł 549,00 zł 495,12 zł 446,34 zł
szt.

HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2 Maszyno-hafciarka + GRATIS

Dostępność: brak w magazynie
Cena: 39 499,00 zł 39499.00
Cena netto: 32 113,01 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Husqvarna
Kod produktu: HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
Pin It

Opis

Maszyna do szycia i haftowania Husqvarna Viking Designer Epic 2 sterowana jest komputerowo, ma wbudowane 844 programy szycia i 756 wzorów haftu. Wyposażona została w kolorowy ekran dotykowym o wymiarach 217 x 136 mm, podwójny transport (dolny ząbkowy, stopa krocząca) oraz port WiFi, który umożliwia stały dostęp do funkcji mySewnet™ i JoyOS Advisor™.

HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2 - automatyczna maszyna do szycia i haftowania

Maszyna do szycia Viking Designer Epic 2 marki Husqvarna posiada bardzo ciekawe i ułatwiające pracę narzędzie JoyOS ADVISOR™. Umożliwia ono korzystanie z samouczków z poradami odnośnie szycia i haftowania oraz daje dostęp do projektów opatrzonych instrukcjami „krok po kroku”. Dzięki JoyOS ADVISOR™ mamy także możliwość zajrzenia do podręcznika, który pozwoli odkryć wszystkie funkcje maszyny oraz do zapoznania się z przewodnikiem „Szybki Start”, który ułatwi na pewno skonfigurowanie maszyny do szycia i szybkie rozpoczęcie pracy. JoyOS ADVISOR™ zawiera również przewodnik po akcesoriach, zarówno tych dołączonych, jak i dostępnych opcjonalnie.

Maszyna do szycia i haftowania Husqvarna z podwójnym transportem

Wbudowany podwójny transport łączą zalety transportu dolnego ząbkowego i stopy kroczącej. Dzięki temu rozwiązaniu maszyna z łatwością szyje wiele warstw materiału, a także bardzo trudne tkaniny takie jak skóra, welur, elastyczne dzianiny czy materiały z włosiem. Opcję podwójnego transportu można łatwo włączać lub wyłączać. Zintegrowany podwójny transport sprawi, że nasze ściegi będą równe i precyzyjne.

Zintegrowany system czujników Exclusive Sensor System™

Specjalny system czujników, przez cały czas pracy maszyny Viking Epic 2, mierzy i dostosowuje parametry szycia do wybranej techniki i materiału. Maszyna sama reguluje docisk stopki, naprężenie nici oraz automatycznie podnosi i opuszcza stopkę uwzględniając wybraną technikę szycia. Wygodną pracę z bardzo dużymi elementami np. pikowanymi kołdrami, zapewniają 4 pozycje stopki oraz automatyczne opuszczanie ząbków transportu. Dzięki zautomatyzowaniu docisku stopki, model ten doskonale poradzi sobie zarówno z bardzo grubymi, jaki i bardzo delikatnymi tkaninami.

Funkcje mySewnet™ - innowacyjne rozwiązania

Maszyna HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2 ma wbudowane Wi-Fi, co umożliwia łączenie z aplikacjami mySewnet™, a także łatwe aktualizowanie i bezprzewodowe przesyłanie projektów.

Biblioteka mySewnet™ zapewnia stały dostęp do pełnej i cały czas powiększającej się biblioteki różnorodnych ściegów i wzorów haftu.

Oprogramowanie mySewnet ™ jest bezpłatne, pozwala na szybką i bezproblemową edycję projektów na komputerze. Umożliwia między innymi przerzucanie, obracanie, łączenie, zmianę koloru, sortowanie kolorów itp.

Bezpłatne konto mySewnet™ Cloud daje dostęp do wielu bezpłatnych aplikacji związanych z szyciem.

Blog mySewnet™ umożliwia transmisje na żywo bezpośrednio na ekranie maszyny oraz dostęp do bezpłatnych projektów oraz wzorów haftu.

Edytowanie ściegów - ułatwia pracę

Funkcja taperowania ściegów - służy do wykańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod odpowiednim kątem. Pozwala na estetyczne zakańczanie i łączenie szerokich ściegów dekoracyjnych.

Funkcja FIX - automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając tym samym ściegi przed pruciem.

Funkcja Stitch Balance - automatycznie ustawia idealny balans transportu podczas szycia do przodu i do tyłu.

Power Stitch - gwarantuje doskonałe rezultaty podczas szycia trudnych materiałów ciężkich i gęstych tkanin (elektronicznie sterowana siła wkłucia igły sprawia, że maszyna poradzi sobie nawet z kilkoma warstwami materiału).

Edytowanie i pozycjonowanie ściegów - zaprogramowane ściegi możemy zmieniać dzięki pozycjonowaniu igły (37 położeń igły).

System ściegów deLuxe™ - pozwala na uzyskanie idealnych ściegów, maszyna sama dobiera odpowiednie naprężenie nici (zależnie od wybranej techniki szycia, nici i tkaniny), w rezultacie uzyskujemy idealne szwy (takie same na prawej i lewej stronie materiału). System ściegów deLuxe™ sprawdzi się podczas szycia metalicznymi nićmi.

Design Appliqué - specjalny program pozwalający na tworzenie aplikacji bezpośrednio na ekranie maszyny, bez dodatkowego oprogramowania. Do wyboru mamy między innymi takie kształty jak: serce, kwiat, a także litery.

Aplikacja Quick Font - pozwala na przekształcenie dowolnej czcionki True Type w czcionkę hafciarską.

Nowoczesna maszyno-hafciarka Viking Designer EPIC 2 marki Husqvarna

Maszyna do szycia Husqvarna Viking Epic 2 ma 844 wbudowane ściegi o szerokości do 54 mm (ściegi specjalne), 6 alfabetów, 16 stylów obszyć dziurek. Ściegi można pozycjonować, do wyboru mamy 37 położeń igły. Model ten posiada ekskluzywne techniki ściegów, opatentowane przez HUSQVARNA® VIKING®, np. Sequin, Pop-Up i Theme Stitches. Zaprogramowane w pamięci maszyny ściegi są uporządkowane według kategorii, dodatkowo zostały nadrukowane na wewnętrznej stronie otwieranej pokrywy. Jeśli praca zostanie przerwana wszystkie ustawienia i bieżąca pozycja ściegu zostaną automatycznie zapisane. W dowolnym momencie możemy także ręcznie wybrać opcję inteligentnego zapisu. Domowa maszyna do szycia Husqvarna Viking posiada 2 wbudowane porty USB oraz pole pracy (31 cm), które oświetlane jest diodami LED. Na obudowie maszyny umieszczona została linijka z podziałką w centymetrach i calach. Model ten płynnie szyje zarówno bardzo delikatne, jak i bardzo grube materiały, wszystko za sprawą elektronicznie sterowanej siły wkłucia igły. Wbudowany nawlekacz igły umożliwia nawleczenie igły w kilka sekund. Specjalny czujnik poinformuję, kiedy nitka się kończy, bądź została zerwana. Po zerwaniu nitki maszyna automatycznie się zatrzyma.

Domowa automatyczna maszyno-hafciarka

Maksymalne pole haftu maszyno-hafciarki Viking Designer Epic 2 ma wymiary 360 x 350 mm. W pamięci maszyny zapisanych jest 756 wzorów haftów, 8 czcionek hafciarskich, w rozmiarach od 10 do 80 mm. Model ten pozwala na szybkie konwertowanie zdjęć na hafty i ich łatwe edytowanie bezpośrednio na ekranie. Każdy wzór haftu możemy wykonać kolorowo lub monochromatycznie. Do personalizacji haftów możemy użyć: obracania, skalowania, odbicia lustrzanego lub przesuwania. Możemy także edytować precyzyjne pozycjonowanie na tamborku. Maszyna wyszywa z prędkością 1000 wkłuć na minutę, co ważne automatycznie obcina nitki. Wraz z maszyną otrzymujemy oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze oraz dostęp do bezpłatnej aplikacji Quick Font. Maszyna automatycznie przecina ściegi przeskokowe. Ten model jako jedyny na rynku, daje możliwość haftowania wstążką (dzięki specjalnej przystawce, która dostępna jest opcjonalnie). Maszyno-hafciarka DESIGNER EPIC 2 będzie prowadzić i zszywać wstążkę w trybie haftowania.

Dodatkowe akcesoria, które znajdują się w zestawie wygodnie można przechowywać w funkcjonalnej szufladce. 

Maszyna objęta jest 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.

Warunki gwarancji (klik)


Dodatkowo z urządzeniem otrzymasz GRATIS:

 • oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze
 • dostęp do bezpłatnej aplikacji Quick Font, która pozwala na przekształcenie dowolnej czcionki True Type w czcionkę hafciarską.

Dane techniczne i funkcje:

 • liczba programów szycia: 844
 • liczba wzorów haftu: 756
 • liczba alfabetów - czcionek (maszyna do szycia): 6
 • liczba alfabetów - czcionek (hafciarka): 8
 • obszywanie dziurek: 16 stylów obszyć
 • przeznaczenie: szycie i haftowanie
 • rodzaj sterowania: elektroniczny (komputerowy)
 • dostęp do bezpłatnej aplikacji Quick Font
 • prędkość maksymalna: 1000 wkłuć na minutę
 • chwytacza: rotacyjny
 • transport: podwójny (dolny ząbkowy, stopa krocząca)
 • nawlekacz igły
 • obcinanie nitki: automatyczne
 • pozycjonowanie igły góra/dół: automatyczne
 • szerokość ściegu: 9 mm
 • pozycjonowanie igły: 37 możliwości
 • wyświetlacz: ekran dotykowy o wymiarach 217 x 136 mm
 • możliwość edytowania ściegów przy pomocy odbicia lustrzanego
 • JoyOS ADVISOR™
 • funkcja FIX
 • funkcja Taperowania
 • funkcja Stitch Balance
 • Design Appliqué
 • system ściegów deLuxe
 • Exclusive Sensor System
 • Power Stitch (elektroniczna regulacja mocy wkłucia igły)
 • czujnik kończącej się/zerwanej nitki
 • szycie wstecz
 • automatyczne podnoszenie i opuszczanie stopki
 • automatyczne przecinanie ściegów przeskokowych
 • linijka z podziałką w centymetrach i calach na obudowie
 • wbudowane WiFi
 • dostęp do automatycznych aktualizacji i narzędzi mySewnet
 • bezprzewodowe przesyłanie projektów
 • maksymalne wymiary pola haftu: 360 x 350 mm
 • pole pracy: 31 cm
 • oświetlenie LED
 • wbudowane 2 porty USB
 • pojemnik na akcesoria
 • menu: w języku angielskim
 • zasilanie: 230V
 • igły: 130/705

Wyposażenie standardowe:

Stopki:

 • stopka uniwersalna A
 • stopka do ściegów dekoracyjnych B
 • stopka do obszywania dziurek C
 • stopka do ściegu krytego D
 • stopka do wszywania zamków E
 • stopka nieprzywierająca H
 • stopka krawędziowa J
 • stopka do pikowania ¼” P
 • stopka sprężynowa z czujnikiem do haftowania Q
 • stopka do haftowania i cerowania R
 • stopka do szycia w wielu kierunkach i ściegów muszelkowych S
 • stopka z czujnikiem do obszywania dziurek w jednym kroku
 • samoprzylepne teflonowe podkładki poślizgowe

Tamborki:

 • DESIGNER™ Imperial Hoop 120x120 5x5”
 • DESIGNER™ Crown Hoop 260x210 8x10”
 • DESIGNER™ Splendid Square Hoop 3602x60 14x10”

Akcesoria:

 • siatka na nici (4 sztuki)
 • magnetyczny śrubokręt
 • rozpruwacz ściegu
 • pędzelek
 • szpulki (10 sztuk)
 • prowadnik
 • narządzie multifunkcje
 • uchwyt na dużą szpulkę
 • klipsy do tamborków (16)
 • nasadka na szpulkę (mała - 2 sztuki)
 • nasadka na szpulkę (średnia - 2 sztuki)
 • nasadka na szpulkę (duża - 2 sztuki)>
 • trzpień na dużą szpulkę (2 sztuki)
 • szeroka płytka do ściegu prostego – z czujnikiem
 • oprogramowanie do pobrania
 • miękka walizka na maszynę
 • walizka na moduł hafciarski
 • rozrusznik nożny
 • przewód zasilający
 • zestaw igieł
 • książka haftów
 • kod aktywacyjny do biblioteki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Dlaczego u nas?

Kupując u nas zyskujesz:

Darmowe szkolenie z podstaw obsługi urządzenia

Podczas odbioru osobistego zakupionej maszyny do szycia, owerloka, hafciarki czy innego urządzenia udzielimy Ci darmowego szkolenia z podstaw jego obsługi. Na miejscu przekażemy również cenne rady dotyczące wieloletniej bezawaryjnej eksploatacji.

Wsparcie oraz doradztwo przed i po zakupach

Branża sprzedaży urządzeń, akcesoriów i części do maszyn do szycia nie jest nam obca. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupów w naszym sklepie, a może masz problem z obsługą sprzętu od nas? Zadzwoń lub napisz - zawsze pomożemy!

Darmowa dostawa od 150 zł w koszyku

Skompletuj produkty w koszyku na co najmniej 150 zł, a Twoje zamówienie zrealizujemy bez doliczania kosztów przesyłki! (dotyczy wszystkich form dostawy oraz płatności)

Błyskawiczna wysyłka

Większość z oferowanych przez nas produktów jest dostępna od ręki w magazynie. Zamówienia z formą dostawy do paczkomatu InPost do godz. 13:00, a kurierem DPD do godz. 15:00 - wyślemy jeszcze tego samego dnia!
(dotyczy produktów z wysyłką "24 godziny", opłaconych i pobraniowych)

Gwarancja satysfakcji

Zaufało nam już tysiące klientów i potwierdziło swoje zadowolenie z zakupów pozytywną opinią. Nie musisz wierzyć na słowo, sprawdź opinie o sklepie Szyjposowjemu.pl w serwisach Ceneo, Opineo oraz na Allegro. (klik)

Raty Santander 0%

Kup na raty 0% bez żadnych ukrytych kosztów! Oferta ratalna dostępna jest od kwoty 100 zł w koszyku, zakupy możesz rozłożyć od 5 do 20 rat gdzie RRSO wynosi 0%.W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

500 70 47 47 (pon.-pt. 8:30-15:30)

(29) 741 76 96 (pon.-pt. 8:30-15:30)

sklep@szyjposwojemu.pl

Sklep internetowy Shoper Premium